Jak przedstawia się oferta w Orange?
Grudzień 11, 2016
Show all

Co tydzień opisujemy najciekawsze elementy z ofert wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce. Dzisiaj na warsztat bierzemy ORANGE. Jakie ciekawostki znajdziemy w ich ofercie?

Prezenty za rejestrację numeru na kartę  w Orange

W przyszłym roku wszystkie niezarejestrowane numery na kartę zostaną zablokowane. Obowiązek rejestracji jest jednak w sieci Orange opłacalny. W nagrodę za rejestrację numeru otrzymujesz 30 dni na wykorzystanie bonusu 1000zł środków promocyjnych na rozmowy i SMS-y do wszystkich, oraz stop gigabajtów  internetu. Zgodnie z regulaminem promocji „Bonus za rejestrację” z dnia 1.12.2016 na włączenie bonusu masz 60 dni od zarejestrowania się. Aby się skorzystać z prezentów, po zarejestrowaniu numeru wyślij bezpłatnego SMS-a o treści BONUS pod numer bezpłatny 80028.

Rejestracji dokonać możesz za pośrednictwem internetu na stronach internetowych operatora, w banku internetowym jeśli masz konto w ING lub Millenium, w salonach Orange oraz placówkach partnerskich (pełna lista na stronie internetowej).

Wszystkiego najnowocześniejszego – świąteczne zestawy w Orange

Zostając abonentem Orange Światłowód otrzymujesz prezenty i rok abonamentu komórkowego w cenie. Wybierając pakiet usług Orange, możesz wybrać świąteczny zestaw w super cenie. Do wyboru są między innymi Konsola Xbox One S 500 GB w zestawie z grami FIFA 17 i Minecraft Pakiet Ulubione Dodatki oraz 6 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold czy zestaw dwóch  telefonów Huawei P9 dual SIM, oraz Huawei P9 Lite Dual SIM. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie internetowej operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *