sobota, 30 września, 2023

Szeroki wybór serwisów Apple we Wrocławiu – jak wybrać ten najlepszy?

serwis apple wrocław

Urządzenia Apple słyną ze swojej jakości i niezawodności. Niestety awarie elektroniki, nawet tej najlepszej, mogą przydarzyć się każdemu. Warto wówczas wiedzieć, jaki serwis Apple we Wrocławiu wybrać. Czym kierować się przy wyborze punktu napraw? Sprawdź nasz poradnik, by w razie problemu mieć sprawdzone miejsce do naprawy urządzeń z nadgryzionym jabłkiem.

Serwis Apple we Wrocławiu – jaki wybrać?

Znalezienie dobrego mechanika to wyzwanie, o czym wie każdy właściciel samochodu. Nie mniejsze rozterki czekają osoby, które chcą dokonać naprawy iPhone we Wrocławiu albo powierzyć specjalistom swojego MacBook’a, iPad’a czy Apple Watch’a. W sieci roi się od ogłoszeń złotych rączek, którzy oferują swoje usługi, ale dostępne są też liczne serwisy Apple, które świadczą profesjonalne usługi. I to właśnie te drugie zdecydowanie rekomendujemy. Jak jednak znaleźć odpowiednie miejsce? Oto kilka wskazówek!

  • Sprawdzenie oferty

Oczywiście to kluczowa kwestia, by serwis Apple we Wrocławiu oferował usługę, na której Ci zależy. O ile wymiana szybki czy baterii nie powinna stanowić większego problemu, tak już naprawa MacBooka, wymiana przycisku power albo aparatu w iPhone, to zadania, które oferują nieliczni. Gdzie ich szukać? Polecamy sprawdzić serwis iPhone Wrocław ZbitaSzybka.pl, który oferuje kompleksowe naprawy sprzętów Apple.

  • Obsługa

Powierzając sprzęt w czyjeś ręce, musisz czuć się pewnie właściwej obsługi. Najlepiej postawić więc na doświadczonych fachowców z pozytywnymi rekomendacjami. Atutem będzie postępowanie wedle procedur czy korzystanie z rękawiczek w trakcie pracy.

  • Czas

Rozłąka ze sprzętem może utrudniać zarządzanie zadaniami, wypełnianie obowiązków czy komunikowanie się z innymi. Ważnym kryterium jest więc znalezienie serwisu, który pozwala umówić wizytę na określony termin i który zapewnia ekspresowe naprawy. Wspomniany wcześniej serwis Apple ZbitaSzybka.pl we Wrocławiu posiada systemy rezerwacji online i telefoniczny, dzięki czemu Klienci są obsługiwani bez kolejki.

  • Jakość

Kiedy interesuje Cię wymiana baterii iPhone, naprawa zegarka Apple Watch albo chcesz wymienić zbitą szybkę w swoim smartfonie, na pewno ważne jest to, jakie komponenty zostaną wykorzystane. Polecamy upewnić się, że serwis, któremu powierzasz usługę, stosuje części takie, jak na pierwszy montaż. Nie bez znaczenia jest też dokładne skręcenie sprzętu i wyczyszczenie wszelkich jego zakamarków po naprawie.

  • Cena

Czy istnieje tani serwis Apple we Wrocławiu? Trudno ocenić, ale na pewno wiele punktów napraw oferuje konkurencyjne stawki. Wybierając jednak lokalizację do naprawy swojego urządzenia, polecamy zdecydować się na taką, gdzie obsługa przed podjęciem zlecenia przedstawi Ci wstępny kosztorys i czas wykonania usługi. Istotne jest ponadto, aby w razie komplikacji i konieczności dodatkowych napraw serwis powiadomił Cię o sytuacji – to Ty decydujesz, czy naprawa jest opłacalna zanim zostanie ona wykonana.

Gdzie naprawić iPhone we Wrocławiu?

Podpowiedzieliśmy Ci, jakie aspekty należy wziąć na tapet, gdy chcesz znaleźć naprawdę dobry serwis Apple we Wrocławiu. Kiedy jednak nagle przestanie działać ekran w iPhonie, zalejesz MacBooka albo z niewiadomych przyczyn sprzęt nie będzie chciał się uruchomić – liczy się czas. Wówczas istotne jest, by wiedzieć, gdzie się udać. Jeśli szukasz punktu napraw w centrum Wrocławia, to w okolicy Galerii Dominikańskiej (Piotra Skargi 19) znajduje się serwis Apple ZbitaSzybka.pl.

ZbitaSzybka.pl Serwis Apple Wrocław

Piotra Skargi 19/lok. 1a,
50-082 Wrocław
Telefon: +48 799399101

Oferta Orange mix na kartę z telefonem 2021

Oferta Orange mix na kartę z telefonem 2021

Operator sieci komórkowej Orange pozostaje wciąż liderem wśród polskich operatorów, któremu wciąż ufa największa ilość klientów. Dzieje się tak dlatego, iż sieć posiada bardzo szeroką i rozbudowaną ofertę, ale także dlatego, iż jest siecią polską, co dla wielu ma bardzo duże znaczenie. Marka Orange określa samą siebie jako uczciwą, przyjazną, bezpośrednią, inspirującą i dynamiczną, a wszystkim nam pozostaje w to wierzyć lub samemu tego doświadczyć korzystając z jej usług. Firma Orange stawia sobie za główny cel dawać swoim klientom 100% satysfakcji. Co ciekawe, Orange zrezygnował z oferty mix, czyli połączenia udogodnień telefonu na kartę z zaletami oferty na abonament.

Mix na kartę z telefonem od Orange- to przeszłość

Czym jest oferta mix? Jak sama nazwa wskazuje oferta tego typu to sprytne połączenie zalet abonamentu oraz możliwości i udogodnień jakie daje oferta na kartę. Oferta taka pozwala na wzięcie telefonu nawet za złotówkę, a jednocześnie nie opłacać abonamentu, a jedynie zasilać swoje konto wtedy, gdy jest to konieczne i sumą jaka jest ustalona z góry. Czym powinna się cechować najlepsza oferta mix wraz z telefonem? Oczywiście najlepsza będzie ta, która będzie najbogatsza. Tytuł akapitu jest przekorny, ponieważ Orange zakończył swoją ofertę mix już kilka lat temu.

Oferta Orange istniała pod nazwą Zetafon i była ona jedyną w swoim rodzaju propozycją. Dlaczego? Zetafon oferował zakup telefonu za złotówkę przy jednoczesnym korzystaniu z telefonu na zasadach oferty na kartę, a więc z doładowaniami. W 2018 roku Orange zamknął kawałek historii jakim była ta bardzo popularna przecież propozycja. Decydując się na ofertę klient podpisywał umowę na okres 24, 30 lub 36 miesięcy, w ramach której zobowiązywał się do regularnego doładowywania konta. Dziś oferta byłaby zupełnie nieopłacalna- i dla operatora, i dla klienta- w czasach abonamentów z nielimitowanymi usługami i bezterminową umową za niecałe 30 zł lub swobodnego przenoszenia numerów na kartę, wiązanie się z operatorem 24-miesiącną umową, w dodatku w ofercie na kartę jest działaniem bardzo mało atrakcyjnym.

Co dziś oferuje Orange swoim klientom na kartę i na abonament?

Zetafon jest dziś historią, natomiast Orange ma nadal bardzo ciekawe oferty i rozwiązania dla stałych i dla nowych klientów. Jak wygląda oferta operatora na 2021 rok dla klienta indywidualnego?

Zacznijmy od oferty abonamentowej. Ogólna oferta Orange opiera się na 4 planach:

– plan mobilny 35 za 35 zł miesięcznie- 3 GB internetu w telefonie, nielimitowane rozmowy i SMSy w cenie 0,20 zł,

– plan mobilny 45 za 45 zł- 7 GB Internetu w telefonie, nielimitowane rozmowy i SMSy,

– plan mobilny 55 za 55 zł- gigabajty, rozmowy i SMSy bez limitu, a dodatkowo Video Pass 0zł przez 1 miesiąc,

– plan mobilny 75 za 75 zł- a w nim nielimitowane gigabajty, SMSy i rozmowy, Video Pass za 0 zł przez 24 miesiące, a także możliwość korzystania z najnowszej i najszybszej sieci 5G.

A jak prezentuje się oferta na kartę od Orange? Orange pragnie zachęcić do swoich usług jak najszersze grono nowych klientów, dlatego kusi ich ciekawymi pakietami. Pierwszy z bonusów to dodatkowe gigabajty Internetu dostępne po każdym doładowaniu karty. Dla przykładu, jeśli doładowujemy kartę kwotą 30 zł, otrzymujemy 15 GB bonusowego Internetu, jeśli zaś doładowanie wynosi 100 zł, Internetu dostajemy aż 50 GB, etc. Inną propozycją dla klientów jest oferta bez limitu za 15 zł na 31 dni, w ramach której mamy nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci, a także 15 GB Internetu w Polsce oraz 3,18 GB Internetu w Europie. By oferta na kartę była jeszcze ciekawsza, Orange kusi także opcją “za darmo”, która pozwala nam korzystać z rozmów i SMSów w Orange za 0 zł zawsze, gdy mamy ważne i aktywne konto.

Mimo, że oferta Orange pod nazwą Zetafon to już przeszłość, to jednak wciąż można liczyć na ciekawe oferty dotyczące urządzeń w Orange. Operator posiada całą gamę nowych telefonów dostępnych jako nowości w przedsprzedaży, ale także sporo urządzeń na wyprzedaży. Przykładem świetnego telefonu dostępnego obecnie w przedsprzedaży jest chociażby Samsung Galaxy S21 5G, który można mieć już za 152 zł miesięcznie w rozbiciu na 24 raty przy abonamencie za 55 zł.

Co lepsze – Plush czy Nju mobile?

Plush-vs-nju-mobile

Szukasz nowego operatora telefonii komórkowej? Jest ich obecnie tak wielu, że można się pogubić w lepszych i jeszcze lepszych ofertach…Operatorzy Plush oraz Nju mobile wciąż rosną w siłę, przyciągając do siebie klientów, którym nie w głowie długie umowy abonamentowe, którzy cenią sobie swobodę i liczne dodatki za niewiele. Który z tych operatorów ma obecnie korzystniejsze propozycje dla swoich klientów?

Plush

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby uroczego i dowcipnego misia z reklam Plusha. Jest on tak skuteczny, iż wciąż ściąga do sieci nowych, zadowolonych klientów. Co im oferuje?

Ci, którzy lubią oferty abonamentowe, mogą skorzystać w Plushu z 4 różnych pakietów, a mianowicie:

– abonament za 30 zł z umową na czas nieokreślony, a w tym 15 GB internetu oraz rozmowy i SMSy bez limitu,

– abonament za 30 zł z umową na 24 miesiące, a w tym 20 GB internetu, nielimitowane rozmowy i SMSy,

– abonament za 60 zł na 24 miesiące, a w tym 50 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy i SMSy,

– abonament za 30 zł miesięcznie z 40 GB internetu i 80 GB po 12 miesiącach pobytu u tego operatora.

Ciekawą propozycją od Plusha są Duety, czyli oferta abonamentowa skierowana dla dwóch osób. Polega to na tym, iż jeśli do jednego numeru dołączymy jeszcze drugi, każda z wymienionych powyżej opcji abonamentowych obniży się o 5 zł dla każdego numeru. Dodatkowo w Plushu czas działa na twoją korzyść, a więc im dłużej jesteś w sieci, tym więcej gigabajtów internetu dostajesz. To ukłon w stronę stałych klientów, którzy zyskują przykładowo 25 GB internetu miesięcznie po 12 miesiącach mając umowę na abonament za 30 zł.

A co, jeśli nie chcemy wiązać się umową i wolimy opcje prepaid? Plush ma oczywiście swoją ofertę na kartę, która obejmuje aż 8 pakietów- od 5 do 200 zł, a w tym gigapaczki Internetu.

A dla poszukujących telefonu, dość bogata oferta najnowszych modeli, a w tym m. in. Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G oraz Sony Xperia 1 II.

Nju mobile

jak odpowiada na to nju? Nju mobile to sieć należąca do operatora Orange, która także oferuje swoim klientom opcje telefonu i Internetu w abonamencie oraz na kartę.

Abonamenty nju mobile to abonamenty solu lub w parze. Abonament solo obejmuje 3 pakiety:

– za 19 zł- a w nim od 1 do 3 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy,

– za 29 zł- 10-30 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy,

– za 39 zł- 20-60 GB Internetu i inne usługi bez limitu.

Oferta dla dwojga to rozszerzenie powyższych 3 pakietów, do których doliczyć trzeba po 9 zł za drugi numer. Dzieląc opłatę na połowę, abonament w nju mobile można mieć juz za 14 zł miesięcznie.

Nju mobile ma także coś skrojonego dla klienta szukającego pakietu z Internetem. U tego operatora możesz mieć 40 GB internetu za 29 zł- oczywiście im dłużej jesteś w nju, tym więcej zyskujesz. Za 29 zł możesz mieć kolejno 80 GB internetu po pół roku, a nawet 120 GB Internetu będąc w sieci nju mobile przez 2 lata. A jaką ofertę prepaid przygotował dla nas nju? Otóż do wyboru są dwie opcje:

– pakiet na kartę za 19 zł z rozmowami bez limitu,

– pakiet na kartę za 29 zł z 10-30 GB internetu oraz rozmowami, SMSami i MMSami bez limitu.

Można także zakupić 30 dniowy pakiet internetowy (9 GB) i zapłacić za to jedyne 9 zł.

Plush czy Nju mobile?

Porównując oferty obu operatorów widać, że każdy z nich ma jakieś swoje zalety. Niemniej jednak więcej dostajemy od Plusha- nawet gdy cena za daną usługę jest wyższa w Plushu niż w nju, dostajemy w pakiecie więcej korzyści. Przykładowo wybieramy ofertę na abonament za 30 zł i dostajemy za to aż 20 GB Internetu, a w nju trzeba zapłacić 29 zł, lecz pakiet 20 GB otrzymamy dopiero po jakimś czasie korzystania z usług tego operatora. Ponadto nju mobile nie oferuje swoim klientom telefonów, z kolei w Plushu możemy dobrać do opcji abonamentowych telefony za złotówkę jak i te najnowsze.

Jeśli zaś idzie o ofertę samego Internetu mobilnego, obaj operatorzy idą tu przysłowiowo “łeb w łeb”, oferując nam korzystne pakiety 40 GB odpowiednio za 29 zł (nju internetowy) oraz za 30 zł (Plush Internet XL).

Orange oferta dla przenoszących numer 2020

Orange oferta dla przenoszących numer 2020

Orange to wciąż najczęściej i najchętniej wybierana sieć telefonii komórkowej w Polsce- statystyki pokazują, iż korzysta z niej niezmiennie około 30% wszystkich użytkowników sieci komórkowych w Polsce. Nic dziwnego- jest to bez wątpienia sieć najbardziej rozpoznawalna oraz posiadająca najbardziej szeroką ofertę dla swoich klientów. Marka posiada dogodne pakiety zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm oraz inwestorów, prowadzi także własną Fundację Orange, która działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci oraz młodzieży.

Oferta Orange 2020

Oferta Orange na 2020 rok to cała gama różnych usług- na abonament, na kartę, usług w ramach Orange Flex, pakiety, telewizja, Internet, usługi dodatkowe i roaming, a także Orange Energia. Orange dba o swoich stałych klientów, jak i zachęca innych do przeniesienia swojego numeru właśnie do Orange. A co sieć proponuje osobom przenoszącym numer?

Oferta Orange na kartę dla przenoszących numer

Orange kusi nowych klientów chcących przenieść tutaj swój numer aż 200 złotymi na start i 6 GB internetu dodatkowo. Jest to możliwe w ramach obecnie obowiązującej promocji “200 złotych na start”, która będzie ważna do końca października 2020 roku. Jest to promocja umożliwiająca nowym Abonentom taryfy Orange Free na kartę uzyskanie bonusu. Bonusem jest kwota 200 złotych, którą uczestnik promocji może wykorzystać w terminie 30 dni od momentu jej przyznania
na standardowe połączenia głosowe z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Osoba przenosząca swój numer do Orange ma możliwość jednorazowo aktywować tenże bonus poprzez wysłanie darmowego smsa na nr 811. Bonus ten można wykorzystać na standardowe połączenia głosowe na numery komórkowe oraz stacjonarne na terenie Polski oraz w roamingu na terenie pierwszej strefy. Bonus ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji. Bonus dla osób przenoszących swój numer do Orange przyznawany jest jednorazowo, a jego kolejna aktywacja na ten sam numer jest niemożliwa. Stan minut w bonusie można każdorazowo sprawdzić dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta, wysyłając smsa na podany w regulaminie numer lub korzystając z aplikacji mobilnej Mój Orange.

Ale to nie wszystkie bonusy dla osób, które przenoszą do Orange swój numer stając się nowymi klientami. Orange oferuje im także:

– bonusowe GB po każdym doładowaniu karty- przykładowo: kwota doładowania 200 złotych to bonus internetowy 100 GB do wykorzystania przez 5 miesięcy; kwota doładowania 30 złotych to bonus internetowy 15 GB do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca,

– oferta “bez limitu za 15 złotych na 31 dni”- czyli połączenia, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich sieci, 15 GB internetu w Polsce i 3,18 GB w roamingu w UE,

– oferta “za darmo w Orange”- 0 zł na rozmowy i SMS-y w Orange zawsze, gdy masz ważne konto na połączenia wychodzące; usługa dostępna w taryfach Orange Free na kartę, Orange YES oraz Nowe Orange Go.

Oferta Orange na abonament dla przenoszących numer

Orange nie zapomina także o tych, którzy przenoszą do sieci swój abonament komórkowy. Przenosząc swój numer do sieci Orange nowy klient może liczyć na 3 miesiące abonamentu za 0 złotych. Po tym okresie nowy klient może skorzystać z takich progów abonamentowych:

– plan mobilny 35 złotych/ miesiąc z rabatami- rozmowy w kraju i w roamingu w UE bez limitu, SMSy i MMSy za 0,20 złotego, 3 GB internetu w telefonie,

– plan mobilny 45 złotych/ miesiąc- rozmowy, SMSy i MMSy bezpłatnie, internet w telefonie 7 GB,

– plan mobilny 55 złotych/ miesiąc- rozmowy, SMSy, MMSy bez limitów, gigabajty bez limitu w tym 15 GB z pełną prędkością, VIDEO PASS 0 złotych przez 1 miesiąc,

– plan mobilny 75 złotych/ miesiąc- darmowe rozmowy, SMSy, MMSy, nielimitowane gigabajty w tym 70 GB z pełną prędkością, VIDEO PASS 0 złotych przez 24 miesiące. Oferta abonamentowa za 75 złotych miesięcznie pozwala także korzystać z najnowszej technologii sieci 5G. Jest to najnowsza generacja sieci komórkowej, dostępna w Orange od lipca 2020 roku.  Jest to pierwsza sieć, która ma służyć do komunikacji między urządzeniami w takim samym stopniu, jak do komunikacji między ludźmi. Aby korzystać z tej sieci trzeba znajdować się w jej zasięgu, a także mieć smartfon, który obsługuje sieć 5G.

Najnowsze wpisy