niedziela, 1 listopada, 2020

Orange oferta dla przenoszących numer 2020

0
Orange oferta dla przenoszących numer 2020

Orange to wciąż najczęściej i najchętniej wybierana sieć telefonii komórkowej w Polsce- statystyki pokazują, iż korzysta z niej niezmiennie około 30% wszystkich użytkowników sieci komórkowych w Polsce. Nic dziwnego- jest to bez wątpienia sieć najbardziej rozpoznawalna oraz posiadająca najbardziej szeroką ofertę dla swoich klientów. Marka posiada dogodne pakiety zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm oraz inwestorów, prowadzi także własną Fundację Orange, która działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci oraz młodzieży.

Oferta Orange 2020

Oferta Orange na 2020 rok to cała gama różnych usług- na abonament, na kartę, usług w ramach Orange Flex, pakiety, telewizja, Internet, usługi dodatkowe i roaming, a także Orange Energia. Orange dba o swoich stałych klientów, jak i zachęca innych do przeniesienia swojego numeru właśnie do Orange. A co sieć proponuje osobom przenoszącym numer?

Oferta Orange na kartę dla przenoszących numer

Orange kusi nowych klientów chcących przenieść tutaj swój numer aż 200 złotymi na start i 6 GB internetu dodatkowo. Jest to możliwe w ramach obecnie obowiązującej promocji “200 złotych na start”, która będzie ważna do końca października 2020 roku. Jest to promocja umożliwiająca nowym Abonentom taryfy Orange Free na kartę uzyskanie bonusu. Bonusem jest kwota 200 złotych, którą uczestnik promocji może wykorzystać w terminie 30 dni od momentu jej przyznania
na standardowe połączenia głosowe z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Osoba przenosząca swój numer do Orange ma możliwość jednorazowo aktywować tenże bonus poprzez wysłanie darmowego smsa na nr 811. Bonus ten można wykorzystać na standardowe połączenia głosowe na numery komórkowe oraz stacjonarne na terenie Polski oraz w roamingu na terenie pierwszej strefy. Bonus ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji. Bonus dla osób przenoszących swój numer do Orange przyznawany jest jednorazowo, a jego kolejna aktywacja na ten sam numer jest niemożliwa. Stan minut w bonusie można każdorazowo sprawdzić dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta, wysyłając smsa na podany w regulaminie numer lub korzystając z aplikacji mobilnej Mój Orange.

Ale to nie wszystkie bonusy dla osób, które przenoszą do Orange swój numer stając się nowymi klientami. Orange oferuje im także:

– bonusowe GB po każdym doładowaniu karty- przykładowo: kwota doładowania 200 złotych to bonus internetowy 100 GB do wykorzystania przez 5 miesięcy; kwota doładowania 30 złotych to bonus internetowy 15 GB do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca,

– oferta “bez limitu za 15 złotych na 31 dni”- czyli połączenia, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich sieci, 15 GB internetu w Polsce i 3,18 GB w roamingu w UE,

– oferta “za darmo w Orange”- 0 zł na rozmowy i SMS-y w Orange zawsze, gdy masz ważne konto na połączenia wychodzące; usługa dostępna w taryfach Orange Free na kartę, Orange YES oraz Nowe Orange Go.

Oferta Orange na abonament dla przenoszących numer

Orange nie zapomina także o tych, którzy przenoszą do sieci swój abonament komórkowy. Przenosząc swój numer do sieci Orange nowy klient może liczyć na 3 miesiące abonamentu za 0 złotych. Po tym okresie nowy klient może skorzystać z takich progów abonamentowych:

– plan mobilny 35 złotych/ miesiąc z rabatami- rozmowy w kraju i w roamingu w UE bez limitu, SMSy i MMSy za 0,20 złotego, 3 GB internetu w telefonie,

– plan mobilny 45 złotych/ miesiąc- rozmowy, SMSy i MMSy bezpłatnie, internet w telefonie 7 GB,

– plan mobilny 55 złotych/ miesiąc- rozmowy, SMSy, MMSy bez limitów, gigabajty bez limitu w tym 15 GB z pełną prędkością, VIDEO PASS 0 złotych przez 1 miesiąc,

– plan mobilny 75 złotych/ miesiąc- darmowe rozmowy, SMSy, MMSy, nielimitowane gigabajty w tym 70 GB z pełną prędkością, VIDEO PASS 0 złotych przez 24 miesiące. Oferta abonamentowa za 75 złotych miesięcznie pozwala także korzystać z najnowszej technologii sieci 5G. Jest to najnowsza generacja sieci komórkowej, dostępna w Orange od lipca 2020 roku.  Jest to pierwsza sieć, która ma służyć do komunikacji między urządzeniami w takim samym stopniu, jak do komunikacji między ludźmi. Aby korzystać z tej sieci trzeba znajdować się w jej zasięgu, a także mieć smartfon, który obsługuje sieć 5G.

Nju mobile – oferta z telefonem 2020

0
Nju mobile - oferta z telefonem 2020

NJU Mobile to marka usług telekomunikacyjnych wchodzących w skład firmy Orange. Na polskim rynku znamy ją od 2013 roku, marka oferuje usługi na abonament, a także na kartę. Korzystanie z oferty Nju Mobile nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy, co jest główną cechą tej sieci i co podkreślane jest we wszelkich jej kampaniach promocyjnych i reklamowych. Marka nju mobile pochwaliła się w styczniu tego roku posiadaniem miliona klientów w Polsce

Nju mobile abonament z telefonem

Chcąc wziąć sobie abonament w sieci Nju mobile możemy to zrobić solo lub w parze- z siostrą, bratem, mamą, ukochaną, sąsiadem. Jeśli decydujemy się na abonament tylko dla siebie, czyli solo mamy 3 progi abonamentowe do wyboru:

– abonament za 19 złotych- z 1 GB Internetu na start (im dłużej chcemy zostać w Nju, tym więcej Internetu będziemy mieć w tej cenie- np. 2,5 GB po roku i 3 GB po 2 latach), dodatkowo nielimitowane rozmowy w Polsce i w roamingu w UE, SMSy i MMSy za 9 groszy w Polsce i w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie,

– abonament za 29 złotych- 10 GB Internetu na start (po roku 25 GB, po 2 latach 30 GB), nielimitowane rozmowy oraz SMSy i MMSy w kraju i w UE, 3,07 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie,

– abonament za 39 złotych- 20 GB Internetu (po roku 50 GB, po 2 latach aż 60 GB), nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w UE, 4,13 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie.

Pakiety abonamentowe w parze wyglądają z kolei niemal tak samo, do podanych trzech progów kwotowych trzeba dodać po 9 złotych za drugi numer w abonamencie. Przy najniższym więc pakiecie abonamentowym wychodzi łącznie tylko 14 złotych na osobę za abonament, kolejny z rzędu pakiet to z kolei tylko 19 złotych na osobę, etc.

Nju mobile- smartfony

Marka Nju mobile idzie z duchem czasu oraz odpowiada na oczekiwania swoich klientów, dlatego w ofercie Nju znaleźć można najbardziej popularne smartfony w danej chwili. Marka organizuje dość często także wyprzedaże urządzeń, co jest dobrą okazją do nabycia smartfona w dobrej, konkurencyjnej cenie.

Nju mobile- oferta 2020

Poza ofertą abonamentową w parze lub solo, Nju mobile oferuje także takie usługi jak Internet mobilny, telefony na kartę oraz usługi dodatkowe.

Oferta “nju internetowy” to wydatek 29 złotych miesięcznie, a oferta ta obejmuje 40 GB internetu (ilość GB zwiększa się, im dłużej jesteśmy w Nju: po pół roku jest to 80 GB, po roku 100 GB, po 2 latach nawet 120 GB), 3,07 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie; nie korzystasz- nie płacisz przez pierwsze 3 miesiące (jeśli nie korzystamy z Internetu mobilnego to rachunek wyniesie odpowiednio 9 złotych przez pierwsze 3 miesiące od zakupu nju, 0 złotych po 3 miesiącach).

Jeśli mamy już numer w Nju, możemy wykupić sobie Internet dodatkowo- za 19 złotych 20 GB Internetu mobilnego. Tradycyjnie, im dłużej jesteśmy klientami Nju, tym więcej zyskamy- po dwóch latach w tej cenie możemy mieć nawet 60 GB. W tej ofercie dostajemy dodatkową kartę SIM do internetu – możemy ją wykorzystać w dowolnym urządzeniu.

Nju ma także w ofercie telefon na kartę. W ramach tej oferty można wybrać 3 opcje:

– 9 złotych- 9 GB, 31 dniowy pakiet internetowy,

– 19 złotych- rozmowy bez limitu, SMSy i MMSy za 9 groszy,

– 29 złotych- nielimitowane SMSy i MMSy oraz rozmowy, od 10 do 30 GB internetu.

Jakie są główne zalety Nju? Przede wszystkim to, iż nie obowiązuje w tej sieci stały czas bycia jej klientem- długość trwania umowy zależy od nas samych, ale im dłużej jesteśmy w Nju, tym więcej zyskujemy- dotyczy to ilości internetu. Nju mobile to świetna sieć, która warto wybrać chociażby dla swojego dziecka. W nju na kartę, po zarejestrowaniu karty dziecko otrzyma na start paczkę 10 GB ważną przez 15 dni. Jeśli wolimy abonament, do swojego numeru można dołączyć numer pociechy i płacić za niego jedynie 9 złotych miesięcznie.

Porównanie oferty abonamentowej sieci Plus oraz Orange

0

Plus

Jeśli chodzi o ofertę sieci Plus, to dostępne są tutaj 3 różne opcje. Pierwsza z nich, najtańsza przedstawia się następująco: koszt abonamentu wynosi 30 złoty miesięcznie (20 złoty miesięcznie jeżeli posiadamy już usługę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie), w ramach tego otrzymamy: nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarny; pakiet internetowy 2 GB (4 GB przez 3 miesiące); jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet internetu (za korzystanie z roamingu mogą jednak zostać naliczone dodatkowe opłaty). Na próbę, przez pierwszy miesiąc otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona internetu oraz serwis wyświetlacza. Dodatkowo, jeśli interesowałby nas pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA – możemy nabyć go w cenie 40 zł miesięcznie. Otrzymamy również za darmo dostęp do 5 kanałów telewizyjnych, seriali Polsatu (bez reklam). Następna opcja to abonament w cenie 50 zł miesięcznie (40 zł miesięcznie jeżeli posiadamy już usługę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie), w ramach tego otrzymamy: nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarny; pakiet internetowy – internet bez końca (po wykorzystaniu 12 GB pakietu podstawowego otrzymujemy nielimitowany dostęp do transmisji danych na terenie kraju z maksymalną prędkością pobierania danych wynoszącą 1 Mb/s); 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE (połączenia z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu), jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet internetu (za korzystanie z roamingu mogą jednak zostać naliczone dodatkowe opłaty). Na próbę, przez pierwszy miesiąc otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona internetu oraz serwis wyświetlacza, a przez 2 miesiąca dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA, które można oglądać nie pomniejszając podstawowego limitu danych. Dodatkowo, jeśli interesowałby nas pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA – możemy nabyć go w cenie 40 zł miesięcznie). Dodatkowo opcja telewizja w telefonie – 41 kanałów. Ostatnia opcja, najdroższa – koszt abonamentu to 70 zł miesięcznie (60 zł miesięcznie jeżeli posiadamy już usługę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie), w ramach tego otrzymamy: nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarny; pakiet internetowy – Internet bez końca (po wykorzystaniu 12 GB pakietu podstawowego otrzymujemy nielimitowany dostęp do transmisji danych na terenie kraju z maksymalną prędkością pobierania danych wynoszącą 1 Mb/s); 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE (połączenia z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu), jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet Internetu (za korzystanie z roamingu mogą jednak zostać naliczone dodatkowe opłaty). Na próbę, przez pierwsze dwa miesiące otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona Internetu oraz serwis wyświetlacza, a przez 3 miesiące dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA, które można oglądać nie pomniejszając podstawowego limitu danych. Dodatkowo, zupełnie za darmo otrzymujemy pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA – również bez opłat za transfer danych). Dodatkowo opcja telewizja w telefonie – 41 kanałów.

Orange

W tym przypadku sieci Orange mamy do wyboru 4 różne plany komórkowe. Pierwszy z nich to tak zwany plan komórkowy podstawowy. Jego koszt wynosi 29,99 zł. W cenie pakietu otrzymujemy rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS w cenie 0,20 zł do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – 2 GB z pełną prędkością (w tym 2,02 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 16 kb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Następny w kolejce jest plan komórkowy standardowy. W cenie 39,99 zł otrzymujemy: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – 5 GB z pełną prędkością (w tym 2,58 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 16 kb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies.  Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Kolejny jest plan komórkowy optymalny. Za cenę 49,99 zł dostajemy: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; Internet w telefonie – bez limitu GB 10 GB z pełną prędkością (w tym 3,23 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Ostatni plan to plan komórkowy wzbogacony. Jego koszt to aż 69,99 zł. W skład planu wchodzą: rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu w UE; SMS/MMS bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w kraju i w roamingu w UE; darmowe 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady; Internet w telefonie – bez limitu GB 20 GB z pełną prędkością (w tym 4,52 GB w UE), później ograniczenie prędkości do 1 Mb/s; Orange Smart Care (serwis telefonu) – 0 zł przez 1 mies., potem 8,99 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Ostatni z planów obiecuje nam superceny telefonów. Oprócz tego Orange ma od niedawna dodatkowy bonus, specjalnie na święta – drugi smartfon w prezencie – wystarczy dokupić świąteczny zestaw do abonamentu w planie optymalnym lub wzbogaconym. Jest to z całą pewnością bardzo ciekawa oferta, szczególnie teraz, na święta, gdy dodatkowy telefon zawsze się przypada, dla nas albo na prezent dla bliskiej osoby.

Plus oferta abonamentowa dla przenoszących numer

0
Plus oferta abonamentowa dla przenoszących numer

Oferty dla przenoszących numer są obecnie podobne dla osób, które są zainteresowane nowym numerem. W chwili obecnej jednak, Plus oferuje swoim klientom ofertę, gdzie nawet 6 miesięcy nie będą musieli opłacać abonamentu.

Taryfy i specjalna oferta dla przenoszących numer

Jeśli chodzi o plan taryfowy jaki oferuje Plus, dla klientów, którzy chcą przenieść numer z innej sieci, to dostępne są 3 różne od siebie opcje. Pierwsza z nich, najtańsza przedstawia się następująco: koszt abonamentu wynosi 30 złoty miesięcznie (20 złoty miesięcznie jeżeli posiadamy już usługę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie), w ramach tego otrzymamy: nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarny; pakiet internetowy 2 GB (4 GB przez 3 miesiące); jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet Internetu (za korzystanie z roamingu mogą jednak zostać naliczone dodatkowe opłaty). Na próbę, przez pierwszy miesiąc otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona Internetu oraz serwis wyświetlacza.

Dodatkowo, jeśli interesowałby nas pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA – możemy nabyć go w cenie 40 zł miesięcznie. Otrzymamy również za darmo dostęp do 5 kanałów telewizyjnych, seriali Polsatu (bez reklam). Następna opcja to abonament w cenie 50 zł miesięcznie (40 zł miesięcznie jeżeli posiadamy już usługę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie), w ramach tego otrzymamy: nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarny; pakiet internetowy – Internet bez końca (po wykorzystaniu 12 GB pakietu podstawowego otrzymujemy nielimitowany dostęp do transmisji danych na terenie kraju z maksymalną prędkością pobierania danych wynoszącą 1 Mb/s); 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE (połączenia z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu), jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet Internetu (za korzystanie z roamingu mogą jednak zostać naliczone dodatkowe opłaty). Na próbę, przez pierwszy miesiąc otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona Internetu oraz serwis wyświetlacza, a przez 2 miesiąca dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA, które można oglądać nie pomniejszając podstawowego limitu danych. Dodatkowo, jeśli interesowałby nas pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA – możemy nabyć go w cenie 40 zł miesięcznie).

Dodatkowo opcja telewizja w telefonie – 41 kanałów. Jeśli wybierzemy tę opcję dodatkowo, przenosząc numer przez 6 miesięcy nie będziemy musieli płacić abonamentu. Ostatnia opcja, najdroższa – koszt abonamentu to 70 zł miesięcznie (60 zł miesięcznie jeżeli posiadamy już usługę w Plusie lub Cyfrowym Polsacie), w ramach tego otrzymamy: nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarny; pakiet internetowy – internet bez końca (po wykorzystaniu 12 GB pakietu podstawowego otrzymujemy nielimitowany dostęp do transmisji danych na terenie kraju z maksymalną prędkością pobierania danych wynoszącą 1 Mb/s); 120 minut na połączenia międzynarodowe w UE (połączenia z Polski do Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu), jeśli chodzi o roaming w UE – mamy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i pakiet Internetu (za korzystanie z roamingu mogą jednak zostać naliczone dodatkowe opłaty). Na próbę, przez pierwsze dwa miesiące otrzymujemy jeszcze darmowo takie usługi jak: czasoumilacz, ochrona Internetu oraz serwis wyświetlacza, a przez 3 miesiące dostęp do 3 wybranych pakietów iPLA, które można oglądać nie pomniejszając podstawowego limitu danych. Dodatkowo, zupełnie za darmo otrzymujemy pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA – również bez opłat za transfer danych). Dodatkowo opcja telewizja w telefonie – 41 kanałów. Jeżeli wybierzemy tą opcję dodatkowo, podobnie jak przypadku abonamentu w cenie 50zł, przenosząc numer przez 6 miesięcy nie będziemy musieli płacić abonamentu.

Wybór telefonu

Do każdej opcji, jak w przypadku nowych klientów, można dopasować telefon. Ceny telefonu są zależne od wybranego planu taryfowego.

Najnowsze wpisy