Co ciekawego znajdziemy w ofercie Orange?

0
55

Jak co tydzień przyglądamy się najciekawszym ofertom i bonusom od wszystkich operatorów komórkowych w kraju. W tym artykule pod lupę bierzemy ofertę sieci Orange. Co ciekawego mają w zanadrzu?

Mikołajkowe trzy gigabajty

Podobnie jak miało to miejsce rok temu w ofercie orange na kartę otrzymujemy bardzo fajny bonus mikołajkowy. Od 28 listopada do końca 6 grudnia – czyli do końca mikołajek otrzymujemy trzy gigabajty internetu za jedyne trzy złote. Oferta przeznaczona jest dla użytkowników ofert orange na kartę. Taryfy biorące udział w promocji to: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange Smart. W promocji mogą wziąć też udział abonenci Zetafon lub Minutofon.

Pakiet po aktywacji służy nam przez 21 dni. Możemy aktywować ich dowolną ilość. Aby go aktywować wysyłamy SMS o treści AKT3 pod numer 260 albo wpisujemy kod *110*76# i wciskamy przycisk “zadzwoń”. Koszt SMS-a jest zgodny z taryfą.

Nowe startery w Orange na kartę

Od końca listopada w sklepach możemy znaleźć nowe startery Orange na kartę: Orange Free za 20zł i orange Yes za 10zł z kilkoma promocyjnymi bonusami.

Starter Orange Free o wartości dwudziestu złotych zawiera aż pięćdziesiąt gigabajtów internetu na start, z którego możemy korzystać przez 14 dni kalendarzowych od momentu aktywacji. Pakiet uruchamia się automatycznie, a klient informowany jest o tym wiadomością SMS od operatora.

Jeśli chodzi o Orange Yes o wartości 10 złotych możemy otrzymać tydzień rozmów za darmo przez kolejne sześć miesięcy. By wziąć udział w promocji wysyłamy SMS-a o treści START na numer 80507 lub aktywujemy go kodem *101*16#. W momencie aktywacji rozpoczynamy siedmiodniowy okres darmowych rozmów. Kolejny taki okres rusza po 24 dniowej przerwie. Cała promocja trwa sześć miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here