Co ciekawego znajdziemy w ofercie Orange?

1117

Jak co tydzień przyglądamy się najciekawszym ofertom i bonusom od wszystkich operatorów komórkowych w kraju. W tym artykule pod lupę bierzemy ofertę sieci Orange. Co ciekawego mają w zanadrzu?

Mikołajkowe trzy gigabajty

Podobnie jak miało to miejsce rok temu w ofercie orange na kartę otrzymujemy bardzo fajny bonus mikołajkowy. Od 28 listopada do końca 6 grudnia – czyli do końca mikołajek otrzymujemy trzy gigabajty internetu za jedyne trzy złote. Oferta przeznaczona jest dla użytkowników ofert orange na kartę. Taryfy biorące udział w promocji to: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange Smart. W promocji mogą wziąć też udział abonenci Zetafon lub Minutofon.

Pakiet po aktywacji służy nam przez 21 dni. Możemy aktywować ich dowolną ilość. Aby go aktywować wysyłamy SMS o treści AKT3 pod numer 260 albo wpisujemy kod *110*76# i wciskamy przycisk “zadzwoń”. Koszt SMS-a jest zgodny z taryfą.

Nowe startery w Orange na kartę

Od końca listopada w sklepach możemy znaleźć nowe startery Orange na kartę: Orange Free za 20zł i orange Yes za 10zł z kilkoma promocyjnymi bonusami.

Starter Orange Free o wartości dwudziestu złotych zawiera aż pięćdziesiąt gigabajtów internetu na start, z którego możemy korzystać przez 14 dni kalendarzowych od momentu aktywacji. Pakiet uruchamia się automatycznie, a klient informowany jest o tym wiadomością SMS od operatora.

Jeśli chodzi o Orange Yes o wartości 10 złotych możemy otrzymać tydzień rozmów za darmo przez kolejne sześć miesięcy. By wziąć udział w promocji wysyłamy SMS-a o treści START na numer 80507 lub aktywujemy go kodem *101*16#. W momencie aktywacji rozpoczynamy siedmiodniowy okres darmowych rozmów. Kolejny taki okres rusza po 24 dniowej przerwie. Cała promocja trwa sześć miesięcy.