Ciekawostki w ofercie ORANGE

1442

Co tydzień opisujemy najciekawsze elementy z ofert wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce. Dzisiaj na warsztat bierzemy ORANGE. Jakie ciekawostki znajdziemy w ich ofercie?

Prezenty za rejestrację numeru na kartę  w Orange

W przyszłym roku wszystkie niezarejestrowane numery na kartę zostaną zablokowane. Obowiązek rejestracji jest jednak w sieci Orange opłacalny. W nagrodę za rejestrację numeru otrzymujesz 30 dni na wykorzystanie bonusu 1000zł środków promocyjnych na rozmowy i SMS-y do wszystkich, oraz stop gigabajtów  internetu. Zgodnie z regulaminem promocji „Bonus za rejestrację” z dnia 1.12.2016 na włączenie bonusu masz 60 dni od zarejestrowania się. Aby się skorzystać z prezentów, po zarejestrowaniu numeru wyślij bezpłatnego SMS-a o treści BONUS pod numer bezpłatny 80028.

Rejestracji dokonać możesz za pośrednictwem internetu na stronach internetowych operatora, w banku internetowym jeśli masz konto w ING lub Millenium, w salonach Orange oraz placówkach partnerskich (pełna lista na stronie internetowej).

Wszystkiego najnowocześniejszego – świąteczne zestawy w Orange

Zostając abonentem Orange Światłowód otrzymujesz prezenty i rok abonamentu komórkowego w cenie. Wybierając pakiet usług Orange, możesz wybrać świąteczny zestaw w super cenie. Do wyboru są między innymi Konsola Xbox One S 500 GB w zestawie z grami FIFA 17 i Minecraft Pakiet Ulubione Dodatki oraz 6 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold czy zestaw dwóch  telefonów Huawei P9 dual SIM, oraz Huawei P9 Lite Dual SIM. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie internetowej operatora.