Nju mobile – oferta z telefonem 2020

1600
Nju mobile - oferta z telefonem 2020

NJU Mobile to marka usług telekomunikacyjnych wchodzących w skład firmy Orange. Na polskim rynku znamy ją od 2013 roku, marka oferuje usługi na abonament, a także na kartę. Korzystanie z oferty Nju Mobile nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy, co jest główną cechą tej sieci i co podkreślane jest we wszelkich jej kampaniach promocyjnych i reklamowych. Marka nju mobile pochwaliła się w styczniu tego roku posiadaniem miliona klientów w Polsce

Nju mobile abonament z telefonem

Chcąc wziąć sobie abonament w sieci Nju mobile możemy to zrobić solo lub w parze- z siostrą, bratem, mamą, ukochaną, sąsiadem. Jeśli decydujemy się na abonament tylko dla siebie, czyli solo mamy 3 progi abonamentowe do wyboru:

– abonament za 19 złotych- z 1 GB Internetu na start (im dłużej chcemy zostać w Nju, tym więcej Internetu będziemy mieć w tej cenie- np. 2,5 GB po roku i 3 GB po 2 latach), dodatkowo nielimitowane rozmowy w Polsce i w roamingu w UE, SMSy i MMSy za 9 groszy w Polsce i w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie,

– abonament za 29 złotych- 10 GB Internetu na start (po roku 25 GB, po 2 latach 30 GB), nielimitowane rozmowy oraz SMSy i MMSy w kraju i w UE, 3,07 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie,

– abonament za 39 złotych- 20 GB Internetu (po roku 50 GB, po 2 latach aż 60 GB), nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w UE, 4,13 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie.

Pakiety abonamentowe w parze wyglądają z kolei niemal tak samo, do podanych trzech progów kwotowych trzeba dodać po 9 złotych za drugi numer w abonamencie. Przy najniższym więc pakiecie abonamentowym wychodzi łącznie tylko 14 złotych na osobę za abonament, kolejny z rzędu pakiet to z kolei tylko 19 złotych na osobę, etc.

Nju mobile- smartfony

Marka Nju mobile idzie z duchem czasu oraz odpowiada na oczekiwania swoich klientów, dlatego w ofercie Nju znaleźć można najbardziej popularne smartfony w danej chwili. Marka organizuje dość często także wyprzedaże urządzeń, co jest dobrą okazją do nabycia smartfona w dobrej, konkurencyjnej cenie.

Nju mobile- oferta 2020

Poza ofertą abonamentową w parze lub solo, Nju mobile oferuje także takie usługi jak Internet mobilny, telefony na kartę oraz usługi dodatkowe.

Oferta “nju internetowy” to wydatek 29 złotych miesięcznie, a oferta ta obejmuje 40 GB internetu (ilość GB zwiększa się, im dłużej jesteśmy w Nju: po pół roku jest to 80 GB, po roku 100 GB, po 2 latach nawet 120 GB), 3,07 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym czasie; nie korzystasz- nie płacisz przez pierwsze 3 miesiące (jeśli nie korzystamy z Internetu mobilnego to rachunek wyniesie odpowiednio 9 złotych przez pierwsze 3 miesiące od zakupu nju, 0 złotych po 3 miesiącach).

Jeśli mamy już numer w Nju, możemy wykupić sobie Internet dodatkowo- za 19 złotych 20 GB Internetu mobilnego. Tradycyjnie, im dłużej jesteśmy klientami Nju, tym więcej zyskamy- po dwóch latach w tej cenie możemy mieć nawet 60 GB. W tej ofercie dostajemy dodatkową kartę SIM do internetu – możemy ją wykorzystać w dowolnym urządzeniu.

Nju ma także w ofercie telefon na kartę. W ramach tej oferty można wybrać 3 opcje:

– 9 złotych- 9 GB, 31 dniowy pakiet internetowy,

– 19 złotych- rozmowy bez limitu, SMSy i MMSy za 9 groszy,

– 29 złotych- nielimitowane SMSy i MMSy oraz rozmowy, od 10 do 30 GB internetu.

Jakie są główne zalety Nju? Przede wszystkim to, iż nie obowiązuje w tej sieci stały czas bycia jej klientem- długość trwania umowy zależy od nas samych, ale im dłużej jesteśmy w Nju, tym więcej zyskujemy- dotyczy to ilości internetu. Nju mobile to świetna sieć, która warto wybrać chociażby dla swojego dziecka. W nju na kartę, po zarejestrowaniu karty dziecko otrzyma na start paczkę 10 GB ważną przez 15 dni. Jeśli wolimy abonament, do swojego numeru można dołączyć numer pociechy i płacić za niego jedynie 9 złotych miesięcznie.