Oferta Orange mix na kartę z telefonem 2021

1644
Oferta Orange mix na kartę z telefonem 2021

Operator sieci komórkowej Orange pozostaje wciąż liderem wśród polskich operatorów, któremu wciąż ufa największa ilość klientów. Dzieje się tak dlatego, iż sieć posiada bardzo szeroką i rozbudowaną ofertę, ale także dlatego, iż jest siecią polską, co dla wielu ma bardzo duże znaczenie. Marka Orange określa samą siebie jako uczciwą, przyjazną, bezpośrednią, inspirującą i dynamiczną, a wszystkim nam pozostaje w to wierzyć lub samemu tego doświadczyć korzystając z jej usług. Firma Orange stawia sobie za główny cel dawać swoim klientom 100% satysfakcji. Co ciekawe, Orange zrezygnował z oferty mix, czyli połączenia udogodnień telefonu na kartę z zaletami oferty na abonament.

Mix na kartę z telefonem od Orange- to przeszłość

Czym jest oferta mix? Jak sama nazwa wskazuje oferta tego typu to sprytne połączenie zalet abonamentu oraz możliwości i udogodnień jakie daje oferta na kartę. Oferta taka pozwala na wzięcie telefonu nawet za złotówkę, a jednocześnie nie opłacać abonamentu, a jedynie zasilać swoje konto wtedy, gdy jest to konieczne i sumą jaka jest ustalona z góry. Czym powinna się cechować najlepsza oferta mix wraz z telefonem? Oczywiście najlepsza będzie ta, która będzie najbogatsza. Tytuł akapitu jest przekorny, ponieważ Orange zakończył swoją ofertę mix już kilka lat temu.

Oferta Orange istniała pod nazwą Zetafon i była ona jedyną w swoim rodzaju propozycją. Dlaczego? Zetafon oferował zakup telefonu za złotówkę przy jednoczesnym korzystaniu z telefonu na zasadach oferty na kartę, a więc z doładowaniami. W 2018 roku Orange zamknął kawałek historii jakim była ta bardzo popularna przecież propozycja. Decydując się na ofertę klient podpisywał umowę na okres 24, 30 lub 36 miesięcy, w ramach której zobowiązywał się do regularnego doładowywania konta. Dziś oferta byłaby zupełnie nieopłacalna- i dla operatora, i dla klienta- w czasach abonamentów z nielimitowanymi usługami i bezterminową umową za niecałe 30 zł lub swobodnego przenoszenia numerów na kartę, wiązanie się z operatorem 24-miesiącną umową, w dodatku w ofercie na kartę jest działaniem bardzo mało atrakcyjnym.

Co dziś oferuje Orange swoim klientom na kartę i na abonament?

Zetafon jest dziś historią, natomiast Orange ma nadal bardzo ciekawe oferty i rozwiązania dla stałych i dla nowych klientów. Jak wygląda oferta operatora na 2021 rok dla klienta indywidualnego?

Zacznijmy od oferty abonamentowej. Ogólna oferta Orange opiera się na 4 planach:

– plan mobilny 35 za 35 zł miesięcznie- 3 GB internetu w telefonie, nielimitowane rozmowy i SMSy w cenie 0,20 zł,

– plan mobilny 45 za 45 zł- 7 GB Internetu w telefonie, nielimitowane rozmowy i SMSy,

– plan mobilny 55 za 55 zł- gigabajty, rozmowy i SMSy bez limitu, a dodatkowo Video Pass 0zł przez 1 miesiąc,

– plan mobilny 75 za 75 zł- a w nim nielimitowane gigabajty, SMSy i rozmowy, Video Pass za 0 zł przez 24 miesiące, a także możliwość korzystania z najnowszej i najszybszej sieci 5G.

A jak prezentuje się oferta na kartę od Orange? Orange pragnie zachęcić do swoich usług jak najszersze grono nowych klientów, dlatego kusi ich ciekawymi pakietami. Pierwszy z bonusów to dodatkowe gigabajty Internetu dostępne po każdym doładowaniu karty. Dla przykładu, jeśli doładowujemy kartę kwotą 30 zł, otrzymujemy 15 GB bonusowego Internetu, jeśli zaś doładowanie wynosi 100 zł, Internetu dostajemy aż 50 GB, etc. Inną propozycją dla klientów jest oferta bez limitu za 15 zł na 31 dni, w ramach której mamy nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci, a także 15 GB Internetu w Polsce oraz 3,18 GB Internetu w Europie. By oferta na kartę była jeszcze ciekawsza, Orange kusi także opcją “za darmo”, która pozwala nam korzystać z rozmów i SMSów w Orange za 0 zł zawsze, gdy mamy ważne i aktywne konto.

Mimo, że oferta Orange pod nazwą Zetafon to już przeszłość, to jednak wciąż można liczyć na ciekawe oferty dotyczące urządzeń w Orange. Operator posiada całą gamę nowych telefonów dostępnych jako nowości w przedsprzedaży, ale także sporo urządzeń na wyprzedaży. Przykładem świetnego telefonu dostępnego obecnie w przedsprzedaży jest chociażby Samsung Galaxy S21 5G, który można mieć już za 152 zł miesięcznie w rozbiciu na 24 raty przy abonamencie za 55 zł.