Orange dla firm

1440

Orange dla firm

Reklamują się jako firma, która zna odpowiedzi na potrzeby swoich klientów. W ofercie znajdziemy usługi ułatwiające prowadzenie firmy, mobilne, oparte na najnowszych technologiach, prostsze zarządzanie wydatkami, a także szereg usług dodatkowych dla twojej firmy – jednym określeniem mowa o oferta orange dla firm.

Orange abonament dla firm dostępny jest w kilku wersjach taryfowych– Podstawowy, Krajowy , Krajowy XL, Europejski, Europejski XL, VIP , VIP XL oraz VIP XXL. Umowa zawierana jest na okres 24, lub 30 miesięcy. Im dłuższy okres zawartej umowy tym tańszy telefon otrzymamy. Czym charakteryzują się oferty orange abonament dla firm?

Pakiet podstawowy w stawce 24,99 zł. to 0,3 GB internetu w telefonie, 250 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne. Dodatkowo płatne są natomiast smsy ( 0,18 zł za każdą wiadomość) oraz mmy ( 0,33 zł za sztukę). Opłaty za korzystanie z usług w roamingu UE naliczane są zgodnie z cennikiem operatora.

Pakiet krajowy to miesięczny koszt 39,99 zł. W zamian abonent otrzymuje połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne bez limitu, to samo dotyczy wysyłanych wiadomości tekstowych i multimedialnych. Roaming w UE płatny zgodnie z cennikiem operatora, w kraju natomiast dostajemy jeszcze pakiet 4 GB internetu w telefonie. Pakiet krajowy XL różni się tylko i wyłącznie wielkością pakietu internetowego. W ramach wersji XL dostajemy 7,5 GB. A to wszystko w cenie 49,99 zł.

Kolejny pakiet oznaczony przez operatora jako ten najczęściej wybierany to pakiet Europejski. W ramach tej taryfy otrzymujemy 8 GB internetu, nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy w raju. Nazwa pakietu zobowiązuje stąd nowy element – 300 MB, 750 minut do wykorzystania na rozmowy przychodzące lub wychodzące w roamingu UE. To wszystko będzie nas kosztować 54,99 zł. opcja XL pakietu europejskiego to kwota 74,99 zł, daje nam dodatkowe 2 GB internetu. Zmienia się w niej również zakres usług w roamingu – otrzymujemy 300 MB internetu 250 minut na połączenia wychodzące w roamingu UE. Połączenia przychodzące są natomiast nielimitowane.

Oferta orange dla firm stworzyła również specjalny pakiet dla specjalnych klientów. Mowa oczywiście o opcjach VIP. Pierwsza z nich wiąże się z kosztem 84,99 zł. i daje nam 10 GB internetu w kraju, nielimitowan rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wiadomości głosowe i multimedialne bez limitu, 1 GB internetu i 1000 minut na połączenia wychodzące do wykorzystania w roamingu w UE. Przychodzące nadal pozostają bezpłatne. VIP XL zwiększa nasz rachunek o 20 zł. Co daje w zamian? Nielimitowany internet w telefonie, , oraz 200 smsów do wykorzystania w roamingu UE. Opcja VIP XXL zawiera takie same usługi, kosztuje natomiast 124,99 zł.

Z uwagi na to, że artykuł poświęcony został tematyce orange oferta dla firm wszystkich powyżej podane stawki są stawkami netto. Do każdej z ofert dobieramy oczywiście aparat telefoniczny.