Orange oferta abonament– rozsądna, elastyczna, dla każdego – czy na pewno?

1181

Orange oferta abonament

Jeśli chcecie dowiedzieć się co aktualnie posiada w zanadrzu jeden z największych polskich operatorów sieci telefonii komórkowej nie mogliście trafić lepiej. W niniejszym artykule postaram się po krótce przedstawić ofertę orange oraz to co może Was w tej ofercie najbardziej zainteresować, mianowicie orange promocje abonament – czyli coś dla tych, którzy potrzebują mieć stały kontakt z „bazą”.

Orange kusi nowych klientów ofertami typu nowy smartfon co roku w ofercie abonamentowej – wydaje się to być jedną z fajniejszych propozycji, zwłaszcza dla młodych użytkowników, którzy szybko nudzą się wszelkiego rodzaju elektroniką i wychodzą z założenia, że nie warto się przywiązywać do rzeczy, bo nowsze znaczy lepsze. Postęp technologiczny z roku na rok zapewnia nam nowe możliwości, coraz szybszy dostęp do Internetu, coraz ciekawsze możliwości naszych najlepszych przyjaciół – smartfonów. Jeszcze kilka lat temu telefony służyły tylko i wyłącznie do połączeń głosowych, czy wysyłania smsów, szczytem możliwości było wysłanie zdjęcia poprzez mms, czy kultowa gra w węża. W 2016 roku zdecydowanie większą popularnością cieszą się nowinki technologiczne, w tym smartfony, tablety, smartwatche. Nikogo już nie dziwi dostęp do Internetu z komórki, a myślę, że nie jedna osoba będzie pamiętać jeszcze czasy kiedy przypadkowe kliknięcie na ikonkę Internetu w komórce wiązało się z palpitacją serca i wizją niesprawiedliwie wysokiego rachunku telefonicznego.

Dzisiaj nie musi tak właśnie być, dzisiaj wystarczy tylko wybrać właściwy pakiet i sprawdzić pismo małym druczkiem na ofercie – jak tylko nie będziemy odpowiednio oczytani wystarczy nawet przez Internet zamówić odpowiednią usługę jaka nas interesuje i cieszyć się z niewielkich opłat i wielkich możliwości jakie przed nami stoją.

Orange oferta abonament wśród konkurencji plasuje się naprawdę wysoko a płatności w pakiecie zaczynające się od 40 złotych z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci oraz 3 GB Internetu w telefonie to jedna z lepszych ofert na rynku sieci telefonii komórkowych. Pozostałe oferty są nieco droższe i bardziej rozbudowane, wydawać by się mogło że oferta za 40 złotych jest w pełni optymalna dla przeciętnego użytkownika, dlatego też standardowa orange oferta została rozbudowana dla nieco bardziej wymagających użytkowników.

Za 60 złotych miesięcznie otrzymujemy od Orange aż 6 GB Internetu w telefonie + 4 GB Internetu LTE bez limitu danych przez pierwsze 3 miesiące, oczywiście jak w poprzedniej ofercie otrzymujemy nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci oraz co ciekawe – niewielką ilość, ale jakże przydatną na wakacjach 50 MB Internetu w Unii Europejskiej oraz opłaty liczone w roamingu.

Kolejne propozycje Orange są wzbogacane właśnie w możliwość pobierania większej transmisji danych, zarówno w kraju jak i za granicą i tak kolejno za 80 złotych otrzymujemy 15 GB Internetu w kraju i 100 MB za granicą, natomiast za 90 złotych mamy możliwość rozszerzenia oferty o dodatkowy Internet. W ramach ciekawostek należy jeszcze dodać, że za tzw. Orange Open – czyli większą ilość usług możemy zyskać w wysokości 10 złotych/miesiąc. Także warto śledzić ofertę Orange, bo z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie.