Jak przedstawia się oferta w Orange?

1081

Co ciekawego w tym tygodniu znajdziemy w ofercie Orange? Jak co tydzień przeglądamy i opisujemy najciekawsze wycinki z oferty wszystkich operatorów komórkowych w Kraju.

Szalone dni w sieci Orange

W związku z szałem przedświątecznych zakupów Orange przygotowało ciekawe oferty dla osób chętnych na zakup nowego telefonu dla siebie lub swoich bliskich. Do 21 grudnia możemy cieszyć się  super promocjami  na telefony i gratisowe akcesoria. Przykładowo bardzo popularny model telefonu Huawei P9 Lite otrzymamy za jedyne 49 złotych netto, a za symboliczną złotówkę dostaniemy Powerbank 5000 mAh, kij do selfie, adapter USB C, oraz kabel USB. W abonamencie  Smart Plan LTE za 69,99 złotych miesięcznie do dyspozycji mamy 9 gigabajtów pakietu internetowego przez pierwsze trzy miesiące. Później korzystamy z pięciu gigabajtów. Przez pierwsze trzy miesiące otrzymujemy również dostęp do aplikacji muzycznej Spotify Premium. Pakiet przewiduje również darmowe rozmowy i wiadomości do wszystkich operatorów w kraju, a jeżeli przenosimy numer z innej sieci to pierwsze sześć miesięcy nie płacimy nic za abonament. Na stronie Orange znajdziemy więcej ciekawych świątecznych promocji między innymi na Sony Xperia XA czy LG G5 z modułem fotograficznym LG CAM PLUS za symboliczną złotówkę. Sprawdź już dziś bo czasu jest mało.

Dlaczego warto zarejestrować telefon na kartę w Orange

Orange przewidziało świąteczne prezenty dla osób rejestrujących numery na kartę w ich sieci. Masz trzy opcje. Zarejestruj telefon na kartę  i otrzymaj na 30 dni 1000 złotych na rozmowy i wiadomości, oraz 100 gigabajtów internetu. Alternatywnie  przenieś numer do Orange na abonament na dowolną umowę i otrzymaj dodatkowy pakiet 5GB internetu i nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci. Możesz również przejść na abonament z nowym telefonem z możliwością rozbicia go na raty, Internetem w abonamencie  i nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci. Wybór należy do ciebie.