W Plusie sześć miesięcy za darmo

1533

Firma Plus, podczas swojej nowej kampanii wraz z pomocą Szymona Majewskiego, reklamuję swoją najnowszą promocję. Obejmuję ona okres aż sześciu miesięcy za darmo w taryfie Plus dla Firm. Jest to świetna oferta dla osób przenoszących swój numer telefonu. Obejmuję ona oferty głosowe oraz Internet, a jedynym warunkiem, który upoważnia do tych działań jest skorzystanie z abonamentu. Ceny dla indywidualnych Klientów to 50 zł netto miesięcznie a dla SOHO (Small office/home office) już od 40 zł miesięcznie. Kampania reklamowa prowadzona i przygotowana jest przez zespół czterech firm. Scholz&Friends Warszawa, Televisor, Vizeum oraz TFP.

Kogo obowiązuje promocja?

Promocyjny abonament to aż sześć darmowych miesięcy dostępny dla prawie każdego. Dlaczego prawie? Oferty głosowe to przypadek, który dotyczy Klientów przenoszących swój numer do Plusa. W przypadku klientów indywidualnych czy firm SOHO promocja jest ogólno dostępna. Plusem jest to, że promocja dotyczy również ofert internetowych, przy czym można łączyć ją z takimi programami jak smartDOM czy smartFirma. To doskonała oferta dla Klientów sieci Plus, jednocześnie korzystając z łączenia programów obejmuje nas 10 złotowa promocja na usługę. Wyjątkowa oferta weszła w życie już pierwszego sierpnia i cieszy się dużą popularnością.

Rodzaje ofert z abonamentem na sześć miesięcy

Plus zaoferował swoim Klientom aż pięć abonamentów, z których mogą skorzystać. Plus Internet dla Firm to oferta dla nowych Klientów w cenie od 40 zł miesięcznie. Dostępna jest ona od 20 sierpnia w wersji SIM lub ze sprzętem. Plus Abonament obowiązuje od 1 sierpnia i dostępna jest dla wszystkich Klientów przenoszących swój numer do Plusa. Cena abonamentu to kwoty od 50 złotych netto miesięcznie i dostępne są już we wszystkich kanałach sprzedaży. Abonament dla ofert wielosimowych takich jak „Duet”, „Rodzina” czy „Rodzina+” są dostępne już od pierwszego sierpnia. Promocja obowiązuję w dwóch, najwyższych abonamentach z tym, że benefit dostępny jest jedynie dla pierwszej karty SIM. Plus Internet LTE, dostępny od 20 sierpnia bieżącego roku. Podobnie jak „Plus Internet dla Firm” dotyczy zarówno ofert ze sprzętem jak i w wersji Tylko SIM. Cena abonamentu zaczyna się już od 50 złotych z e-fakturą. Plus dla Firm to ostatnia oferta, która rozpoczęła się już 20 sierpnia i obowiązuję Klientów przenoszących swój numer. Ci, którzy skuszą się na ten abonament będą płacili już od 40 zł miesięcznie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Plusa?

Oferty Plusa to dobre rozwiązania zarówno dla indywidualnych Klientów jak i małych firm. Procesy przeniesienia numeru są proste i nie zabierają wiele czasu. Wystarczy podpisać miesięczne zobowiązanie i korzystać z usług operatora. Ceny abonamentów są niskie co przyciąga odbiorców i skłania ich do korzystania z promocji. Są również różnorodne co umożliwia indywidualne dostosowanie do Klienta. Więcej informacji takich jak regulaminy oraz cenniki mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Plusa