Nju mobile oferta abonament z telefonem

0
189
Nju mobile oferta abonament z telefonem

Nju Mobile – to nowa marka usług telefonii komórkowej, która działa w znanej sieci Orange. Została ona wprowadzona na rynek w kwietniu 2013 roku. Operatorem sieci jest znany operator – Orange. W ofercie Nju Mobile znajduje się zarówno sprzedaż usług na kartę oraz abonamentowych. Warto podkreślić, że korzystanie z oferty Nju Mobile nie wymaga od klienta podpisywania długoterminowej umowy. Warto rozważyć tą opcję, ponieważ jest naprawdę godna uwagi. Jest to zupełnie coś innego, nowego, w porównaniu z ofertami konkurencji.

Wybór odpowiedniej opcji abonamentu

Nju mobile oferuje nam kilka opcji do wyboru, jeśli chodzi o ofertę abonamentową. Pierwsza z nich to opcja najwięcej – nie więcej niż 39zł, w ramach tego otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE; 20 GB internetu (a im dłużej w nju, tym więcej GB z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak 20 GB na start, 40 GB po pół roku, 50 GB po roku oraz 60 GB po dwóch latach); 2,52 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. Wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 39 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Następna oferta wszystko – nie więcej niż 29 zł, w tej cenie otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE; 10 GB internetu (a im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB masz z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak 10 GB na start, 20 GB po pół roku, 25 GB po roku oraz 30 GB po dwóch latach); 1,87 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. Wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 29 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana jest na czas nieokreślony. Kolejna opcja – rozmowy – nie więcej niż 19 zł, w ramach której otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE dodatkowo płatne. 9gr/SMS, 19gr/MMS, ale niewięcej niż 9 zł za korzystanie bez limitu; 1 GB internetu (a im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB masz z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak, 1 GB na start, 2 GB po pół roku, 2,5 GB po roku, 3 GB po dwóch latach); 1,23 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 19 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana na czas nieokreślony.

Telefon

Nju mobile w swojej ofercie ma zawsze najpopularniejsze smartfony, abyśmy bez problemy mogli zakupić telefon oraz abonament. Bardzo często występują też wyprzedaże (wtedy możemy zakupić smartfon w bardzo niskiej cenie). Dodatkowo, jeśli posiadamy punkty PAYBACK, możemy nieco obniżyć cenę telefonu. Ceny telefonów, które oferuje Nju mobile są naprawdę konkurencyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here