Nju mobile oferta abonament z telefonem

2979
Nju mobile oferta abonament z telefonem

Nju Mobile – to nowa marka usług telefonii komórkowej, która działa w znanej sieci Orange. Została ona wprowadzona na rynek w kwietniu 2013 roku. Operatorem sieci jest znany operator – Orange. W ofercie Nju Mobile znajduje się zarówno sprzedaż usług na kartę oraz abonamentowych. Warto podkreślić, że korzystanie z oferty Nju Mobile nie wymaga od klienta podpisywania długoterminowej umowy. Warto rozważyć tą opcję, ponieważ jest naprawdę godna uwagi. Jest to zupełnie coś innego, nowego, w porównaniu z ofertami konkurencji.

Wybór odpowiedniej opcji abonamentu

Nju mobile oferuje nam kilka opcji do wyboru, jeśli chodzi o ofertę abonamentową. Pierwsza z nich to opcja najwięcej – nie więcej niż 39zł, w ramach tego otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE; 20 GB internetu (a im dłużej w nju, tym więcej GB z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak 20 GB na start, 40 GB po pół roku, 50 GB po roku oraz 60 GB po dwóch latach); 2,52 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. Wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 39 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Następna oferta wszystko – nie więcej niż 29 zł, w tej cenie otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE; 10 GB internetu (a im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB masz z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak 10 GB na start, 20 GB po pół roku, 25 GB po roku oraz 30 GB po dwóch latach); 1,87 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. Wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 29 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana jest na czas nieokreślony. Kolejna opcja – rozmowy – nie więcej niż 19 zł, w ramach której otrzymujemy: rozmowy bez limitu na numery komórkowe i stacjonarne w kraju i w roamingu w UE; SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE dodatkowo płatne. 9gr/SMS, 19gr/MMS, ale niewięcej niż 9 zł za korzystanie bez limitu; 1 GB internetu (a im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB masz z bezpłatną usługą “im dłużej, tym lepiej” – i tak, 1 GB na start, 2 GB po pół roku, 2,5 GB po roku, 3 GB po dwóch latach); 1,23 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE. wysokość rachunku zależy od korzystania – minimalna kwota to 9 zł, a maksymalna – 19 zł za korzystanie bez limitów, umowa zawierana na czas nieokreślony.

Telefon

Nju mobile w swojej ofercie ma zawsze najpopularniejsze smartfony, abyśmy bez problemy mogli zakupić telefon oraz abonament. Bardzo często występują też wyprzedaże (wtedy możemy zakupić smartfon w bardzo niskiej cenie). Dodatkowo, jeśli posiadamy punkty PAYBACK, możemy nieco obniżyć cenę telefonu. Ceny telefonów, które oferuje Nju mobile są naprawdę konkurencyjne.