Nowe pakiety MINI w Virgin Mobile

1769
MINI w Virgin Mobile

Virgin Mobile zrezygnowało z najtańszej promocji na rynku. Promocja była bardzo korzystna i równie popularna na rynku telekomunikacyjnym. Pozwalała użytkownikom na korzystanie z aż 30 minut, SMS-ów oraz transferu danych w wysokości aż 300MB. Cały pakiet był darmowy przez okres 30 dni, co skłaniało Abonentów sieci do korzystania z niej. Okazało się, że promocja była prawdopodobnie nie opłacalna dla operatora, co skłoniło go do jej wycofania. Na zastępstwo Virgin Mobile, wpuściło na rynek wiele innych MINI pakietów, tyle że tym razem są one płatne.

Nowe MINI pakiety w Virgin Mobile

Nowe pakiety wdrożone przez Virgin Mobile to dzielące się na dwie grupy korzyści. Jedne płatne 3 złote drugie 9 złotych. Równorzędnie istnieje możliwość wykupienia pakietu minut do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w wysokości 30 lub 300 minut. Ponadto do wszystkich sieci możemy otrzymać pakiet 30 lub 300 SMS-ów. Internet LTE 4G w wielkości 300MB oraz 1GB. Wszystkie pakiety ważne są przez okres 30 dni. Zasada działania i zamawiania jest bardzo prosta. W zależności od oczekiwanego pakietu w klawiaturę telefonu wpisujemy kod „*222*03#”, chcąc włączyć pakiet o wartości 3 złotych lub „*222*09#” płacąc 9 złotych za miesiąc korzyści.

Pakiety Virgin to wyjście przed potrzeby Klientów biznesowych

MINI pakiety to zastępcy, nieopłacalnego pakietu Freemium. Nowe oferty promocji wychodzą naprzeciw Klientom biznesowym to swojego rodzaju rekompensata. Firma Virgin Mobile kierowała się przede wszystkim ogólnodostępnością pakietów. Są one dostępne zarówno dla Klientów indywidualnych jak i tych prowadzących swoje biznesy. Sytuacja na rynku znacząco się zmieniła, wraz z rosnącymi potrzebami potencjalnych Klientów. Pakiet MINI, którego cena obecnie wynosi 3 złote to dokładnie taki sam pakiet jak w przypadku oferty Freemium z tym, że teraz jest on płatny. Jeśli mamy nie dosyt i potrzeba nam znacznie więcej minut, SMS-ów oraz transferu danych wybieramy powiększony pakiet, którego cena wynosi jedynie 9 złotych.

Co, jeśli nadal nam mało?

Jeśli w wybranym pakiecie ciągle brakuje nam minut, SMS-ów czy transferu danych, Virgin Mobile przygotowało kolejną alternatywę. Jednorazowe pakiety MINI są dopełnieniem wcześniej wymienionych paczuszek i idealnie je uzupełniają. Już za kolejne 9 złotych możemy wzbogacić nasze konto o 120 minut, 400 SMS-ów i 1 GB transferu. Jak to uczynić? Przede wszystkim warto wspomnieć, że nie musimy aktywować wszystkich dodatkowych usług. W tym miesiącu możemy wybrać na przykład pakiet 120 minut, wpisując w naszą klawiaturę aktywacyjny kod „*222*1*120#” a w kolejnym skorzystać z 1GB transferu z kodem „*222*25*1#” i pakietu 400 SMS-ów używając kodu „ *222*2*400#”. Każdy z pakietów ważny jest do 30 dni, tak jak przewidywana jest ważność Pakietu MINI. I ostatnia istotna rzecz cennik. Ceny jak można się domyśleć nie są wysokie. Za 1 GB Internetu płacimy 1 złotówkę, koszt 400 SMS-ów nie przekracza 3 złotych a limit 120 minut równy jest kwocie 5 złotych.