Orange na kartę – bezpieczne rozwiązanie dla każdego

1337

Orange na kartę

W związku z tym, że konkurencja nie śpi i zalewa rynek nowymi ofertami również Orange zachęca do tego, aby przenieść numer właśnie do nich. Oferta skierowana jest zarówno do tych którzy są zainteresowani abonamentem oraz do tych którzy mają możliwość przenieść numer do orange na kartę. Oby dwie oferty są bardzo korzystne, jednak na ten moment ciekawszym i bardziej uniwersalnym wydaje się być rozwiązanie z doładowaniami na kartę. W takiej sytuacji nie ma konieczności wiązania się na rok, czy dwa z operatorem, nie ma konieczności przepłacania za konkretne pakiety, w zamian za to otrzymujemy dokładnie tyle ile potrzebujemy, oczywiście z możliwością doładowania konta. Korzystając z oferty na kartę nie musimy się obawiać, że przekroczymy limity, nie powinniśmy się również martwić o to, że nie stać nas na daną usługę, ponieważ wszelkiej maści doładowania zaczynają się już od naprawdę groszowych spraw.

Zapewne wielu użytkowników zastanawia się, czy warto skorzystać z oferty orange – wg mnie jak najbardziej! Zapoznając się z tym co mają do zaoferowania dla nowych klientów mnie osobiście zainteresowała właśnie oferta na kartę, jako że cała procedura przejścia do orange z własnym numerem wydaje się być bardzo klarowna, oczywiście z korzyścią dla użytkownika. Przykładowa pierwsza z brzegu oferta orange promocje na kartę kształtuję się w granicy 28 złotych w których otrzymujemy nielimitowane minuty i smsy do wszystkich sieci oraz 18 GB Internetu. Ta wartość doładowania jest aktywna przez 31 dni od uruchomienia usługi. Co ciekawe na stronie orange możemy doczytać, ze usługę można aktywować online, prosto ze strony www operatora. Oczywiście akurat ta usługa jest czasowa, dostępna od 02.02.2016 roku do odwołania, akurat ta usługa jest jedną z bardziej interesujących znajdujących się w ofercie dla nowych użytkowników przenoszących numer z innej sieci komórkowej. Tak jak wspomniano powyżej w treści artykułu orange na karte promocje, które przedstawiono mają trafić do takich osób, które nie chcą być uwiązane u operatora na stałe, dla osób które w każdym momencie będą mogły zmienić zdanie, zmienić ofertę, bądź wrócić „na stare śmieci”, także decydując się na zmianę sieci a w szczególności na zmianę na orange na kartę zyskujemy swobodę, której nie mamy przy standardowych ofertach jakie proponują nam na ten moment operatorzy. Warto mieć w świadomości fakt, że oferta którą dopasujemy specjalnie dla siebie potrwa określony ułamek czasu, a w przypadku gdy okaże się być nieodpowiednia, bądź też braknie nam Internetu – bo to może się wydawać podstawowym potencjalnym problemem, zawsze możemy doładować konto, zmienić ofertę, czy czekać na kolejne ciekawe promocje.

Jedną z takich promocji aktywnych na ten moment, o której jednocześnie warto wspomnieć jest możliwość otrzymania przy każdym z pierwszych 12 doładowań za 25 złotych (lub więcej) 10 złotych w bonusie do wykorzystania na połączenia, sms-y i MMS-y w Orange.

Również przy doładowaniu w Ofercie Orange Free otrzymujemy bagatela po 500 MB za każde 5 złotych doładowania, a od 30 złotych w zwyż pakiety Internetu kształtują się kolejno: 10 GB, 50 złotych = 15 GB, 100 złotych = 50 GB, 200 złotych = 100 GB. Takie pakiety zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dlatego zważywszy na powyższe trzeba stwierdzić, ze oferta orange na kartę jest naprawdę optymalna i warto z niej skorzystać.