Zakup telefonu u operatora komórkowego, czyli jaki model wybrać?

1254

Wybór modelu telefonu  to niełatwa decyzja dla laików. Osoby znające się nieco na technice, parametrach telefonicznych bez problemu wybiorą coś dla siebie. Kobiety nie mając pojęcia na które elementy specyfikacji zwrócić uwagę – pokierują się instynktem, lub wyglądem smartfona. Poniżej opis kilku modeli dostępnych w ofercie orange.

Orange abonament telefony oferuje jako pierwszy model Samsung Galaxy S7 . Elementami na które na pewno trzeba zwrócić uwagę są: świetny ekran super AMOLED o rozdzielczości

2560×1440 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Exynos 8890, jak również całkiem spora wydajność dzięki 4GB wbudowanej pamięci RAM. System operacyjny zastosowany dla tego smartfona  to Android 6.0 Marshmalow. Telefon ma wbudowany czytnik linii papilarnych, wodoszczelną budową, jego stylistyka też okazała się być strzałem w dziesiątkę.

Kolejnym z telefonów, który został wskazany przez orange telefony jako model będący zdecydowanym bestsellerem. Mowa oczywiście o Soy Xperia M4 Aqua. Jak sama nazwa wskazuje już na starcie domyślić można się, że model ten należy do wodoszczelnych. Obudowa użyta do produkcji tego smartfona posiada certyfikaty IP65 i IP 68, co oznacza, że nie zaszkodzi jej pył, ani zanurzenie załóżmy na 1,5 metra głębokości na ok 30 minut. Model ten posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, 2 GB wbudowanej pamięci RAM, korzysta z systemu operacyjnego Google Android w wersji 5.0 Lollipop.

Orange telefony na abonament w swojej ofercie posiadają taki smartfon jak HTC One A9. Mode oczywiście tajwańskiego producenta, ekran z technologią AMOLED, dla większej wytrzymałości pokryty został szkłem Gorilla Glass 4. Android 6.0 Marshmallow pozwala na płynną pracę, nie bez udziału jest tutaj ośmiordzeniowy procesor i 2GB pamięci RAM. Oczywiście popularny coraz bardziej czytnik linii papilarnych również jest elementem, którego nie mogło zabraknąć. Co jeszcze zapewnia atrakcyjność oferty? Akumulator z funkcją szybkiego ładowania jak również moduł łączności LTE.

Oczywiście dostępnych modeli telefonów jest zdecydowanie więcej w ofercie orange, ostatnim z zaprezentowanych będzie Microsoft Lumia 650. System operacyjny Windows 10 Mobile, aluminiowa ramka poprawiająca wytrzymałość aparatu telefonicznego a także ekran pokryty szkłem Gorilla Glass 3. Procesor z czterema rdzeniami, dwie kamery oraz moduł łączności LTE i NFC. Doskonale odwzorowane kolory dzięki 5-calowemu ekranowi w technologii AMOLED. Model zdecydowanie można zaliczyć do tych z gatunku eleganckich i lekkich.

Oferta orange abonament bez telefonu dostępna jest dl wszystkich którzy zamiast płaci płacić dodatkową opłatę za korzystanie z usługi woli wybrać tańszą opcję cenową abonamentu. Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia. Jedni decydują się na oferty w abonamencie, ponieważ koniecznie chcą mieć nowy telefon, bez wypłacania całej kwoty jego wartości w jednej chwili, inni wystrzegają się jak mogą korzystając z ofert pre-paid.