Promocje orange – internet mobilny dla firm

1488

Promocje Orange

Kiedy usługa telefonu mobilnego nie zaspokaja już w pełni naszych potrzeb, kiedy czujemy niedosyt i coraz częściej przeglądamy strony internetowe w poszukiwaniu rozwiązania idealnego. I nagle jest, olśnienie – orange oferta internet dla firm

Mamy cztery możliwości zawarcia umowy na internet mobilny: z urządzeniem, z urządzeniem na raty, ze wsparciem oraz bez dodatkowego urządzenia. Czas trwania umowy dotępny w pierwszych trzech opcjach to 24, lub 30 miesięcy. Warto pamiętać, że dłuższy czas trwania umowy to niższe koszty miesięczne za urządzenie.

Załóżmy, że wybieramy umowę z urządzeniem.  Taryfy udostępnione zostały w tym celu przez operatora. Pierwsza z nich –Nowy Podstawowy –  15 zł przez pierwsze pół roku, później 29,99 zł. Pakiet danych z pełną prędkością przy zakupie online wynosi 20 GB miesięcznie. Po wykorzystaniu limitu danych prędkość maleje do 5 Mbps. Opcja kolejna to kwota 25 zł przez pół roku, od 7 miesiąca kwota 49,99 zł, czyli Nowy Zaawansowany. Otrzymujemy 75 GB, a po wykorzystaniu danych transfer maleje do prędkości 10 Mbps. Ostatnią z opcji jest opcja Biurowy – kwota stała 55,99 zł. Wszystkie podane kwoty są kwotami netto z uwagi na odbiorców oferty – małe i średnie firmy.  W pakiecie mamy nielimitowany internet 3G i LTE w strefie biurowej, dodatkowo 60GB do wykorzystania poza strefą biurową.

Promocje orange z urządzeniem na raty zawierają taką samą konfigurację pakietów jak te poprzednie. Różnią się tylko stawką miesięczną abonamnetu. Tym sposobem za Nowy Podstawowy zapłacimy 12,50 miesięcnie w trakcie pierwszego półrocza trwania oferty, następnie 24,99 zł. Nowy zaawansowany to koszt 22,50 zł, a od 7 miesiąca 44,99 zł. 50,99 zł natomiast zapłacimy za orange oferta internet-  Biurowy.

Jeżeli mowa o ofertach ze wsparciem technicznym nie różnią się one zawartościem pakietów internetowych, różnią się ceną. 15,00 zł (od 7 msc 29,99 zł) za Nowy Podstawowy, 27,50 ( od 7 msc 54,99 zł) za Nowy Zaawansowany oraz 60,99 zł za Biurowy. Każdy z pakietów w cenie abonamentu obejmuje zdalne wsparcie informatyczne. Wsparcie to obejmuje obsługę sprzętów w postaci laptopów, systemów operacyjnych oraz aplikacji dodatkowych. Dostępne jest również wsparcie informatyczne premium za darmo w opcji Nowy Zaawansowany i Biurowy. Dla Nowego Podstawowego usługa płatna jest 49 zł netto. W przypadku kiedy problem klienta nie zostanie rozwiązany podczas rozmowy telefonicznej usługa ta pozwala zamówić wizytę informatyka/serwisanta/technika w biurze u klienta. Infolinia z poradą informatyka działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.

Orange promocje internet bez urządzenia to najtańsza z możliwych opcji abonamentu, gdzie do wyboru mamy okres trwania umowy 12, lub 24 miesiące. Tutaj wybieramy tylko spośród dwóch opcji limitu danych – pakiety Nowy Podstawowy i Nowy zaawansowany. Pierwszy z nich w kwocie 12,50 przez pół roku, następnie 24,99 zł daje nam 20 GB podczas zakupu oferty online, po wykorzystaniu darmowego limitu prędkość spada do maksymalnie 5 Mbps. Drugi z kolei 22,50, a od 7 miesiąca 44,99 zł. 75 GB pakietu z pełną prędkością, a po wykorzystaniu maksymalna prędkość wyniesie do 10 Mbps.