Promocja Orange na karte – świetny sposób na racjonalizację wydatków w budżecie domowym.

1435

Orange na kartę

Czy zastanawialiście się kiedyś jak zracjonalizować swoje wydatki w odniesieniu do potrzeb które na ten moment wydają się już być tymi wyższego szczebla? Mowa o potrzebie kontaktu z bliskimi, o możliwości łączności ze światem, o ciągłej potrzebie informacji. W dzisiejszych czasach telefony komórkowe, to już nie tylko małe urządzenia służące nam do pisania sms-ów, czy wybierania połączeń głosowych. Na ten moment telefony zamieniają się w smartfony – nasze małe podręczne skarbnice wiedzy, które niejednokrotnie zastępują nam komputery, czy tablety. Na smartfonach możemy oglądać filmy, słuchać muzyki, możemy dzięki nim pracować na najwyższych obrotach. Postęp technologiczny na przełomie ostatnich lat sprawił, że w tym momencie nasz związek z telefonem bardzo dobrze precyzuje stwierdzenie „bez telefonu jak bez ręki”. Nie jest to w żaden sposób wyolbrzymione określenie, ponieważ możemy w tym momencie posłużyć się statystykami, które mówią same za siebie.

Jak podaje GUS na koniec 2015 roku w Polsce mieliśmy aktywnych ponad 58 milionów aktywnych kart SIM – czyli de facto więcej niżeli faktyczna liczebność mieszkańców kraju. Posługując się jeszcze danymi z GUS zauważamy, że już ponad 91% osób dorosłych posługuje się telefonami komórkowymi, dzięki czemu możemy stwierdzić, że telefony bezpowrotnie zmieniły otaczającą nas rzeczywistość. Już nawet nie musimy udawać, że nie ma to dla nas znaczenia, przeciętny użytkownik telefonu cierpi bowiem na fonoholizm – jest to nazwana już jednostka uzależnień. Osoby cierpiące na fonoholizm mogą poddać się terapii u psychologa, a coraz więcej Szpitali oferuje możliwość poddania się terapii na terenie swoich ośrodków wymieniając fonoholizm na równi zaraz obok  pracoholizmu, zakupoholizmu, czy seksoholizmu. Jakie są objawy fonoholizmu – przypuszczalnie większości z nas nie trzeba nawet uświadamiać – nerwowa i chorobliwa potrzeba trzymania aparatu telefonicznego w pobliżu siebie, głębokie zaniepokojenie, a nawet zachowania lękowe w przypadku gdy telefon się rozładuje bądź zostanie w domu, nerwowość w sytuacji gdy musimy odstawić telefon na dłużej tj. zebrania formowe, spotkania rodzinne itp.

Nie popadajmy jednak ze skrajności w skrajność – nie ma sensu odkładać telefonu na stałe na bok, gdy najwięksi operatorzy sieci komórkowych wycinają się w przedkładaniu nam coraz to lepszych i ciekawszych ofert. Przykładowo oferty orange na karte są na rynku jednymi z najciekawszych i najbardziej skrojonych na potrzeby użytkownika, gdzie stawki za połączenie zaczynają się już od 29 groszy za minutę , a smsy za 15 groszy sztuka. Istotne jest również to, że w orange na karte ceny za 50kB transmisji danych to jedyne 25 groszy – bez wątpienia jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku. Jeśli śledzimy na bieżąco to co się dzieje na stronkach www Orange bardzo często możemy trafić na bardzo ciekawe promocje na karte orange – tutaj jednak wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, a operator bezustannie modyfikuje stawki w taki sposób, aby dostosować się do każdego klienta, dlatego warto zastanowić się nad tym, czy aby karta w sytuacji kiedy orange wprowadza na rynek promocję za promocją nie jest dla nas lepszym rozwiązaniem?